Separacja

W przypadku rozkładu pożycia małżeńskiego, małżonkowie którzy nie chcą lub nie mogą brać rozwodu mogą zdecydować na separację.

Separacja polega na uchyleniu małżeństwa, jednakże różni się od niego, m.in. nie daje małżonkom możliwości wstąpienia w nowy związek małżeński.

Sprawy związane z prawem rodzinnym są dla większości osób trudne, ze względu na związane z nimi emocje, dlatego ważne jest wybranie odpowiedniej kancelarii prawnej, która sprawę poprowadzi w sposób profesjonalny, dobrze przeanalizuje sytuację i pomoże znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązania.

W Kancelarii Adwokackiej Smok i Partnerzy sprawy rodzinne prowadzi Joanna Juńczyk-Smok, adwokat z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa rodzinnego oraz latami praktycznych doświadczeń zawodowych związanych ze sprawami o rozwód, alimenty oraz separację.

Zakres

W dziedzinie prawa rodzinnego, zajmujemy się sprawami takimi jak:

  • Rozwód
  • Separacja
  • Ustalenie kontaktów
  • Alimenty
  • Ograniczeni lub pozbawienie praw rodzicielskich
  • Podział majątku byłych małżonków
  • Innymi sprawami rodzinnymi

Dlaczego My?

W Kancelarii Adwokackiej Smok i Partnerzy wiemy, że do każdej sprawy należy podejść indywidualnie. Rozumiemy, że często sprawy są wieloaspektowe i wymagają multidyscyplinarnej wiedzy, zarówno z obszaru różnych dziedzin prawa jak i dziedziny przedmiotowej. Dlatego posiadamy wieloosobowy zespół specjalistów o wzajemnie zazębiających się i uzupełniających kompetencjach.

Naszą mocną stroną jest indywidualne i uczciwe podejście do Klienta. Do każdej sprawy, bez względu na jej przedmiot czy wartość, przykładamy taką samą wagę. Prowadzimy sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych, dążąc do sprawnego i efektywnego rozwiązania problemów Klienta.

Rozpraw

Wygranych spraw

Prawników

Zapraszamy