Prawo Rodzinne

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów, którzy poszukują wsparcia i profesjonalnej pomocy w zakresie prawa rodzinnego – które jest specjalizacją  wiodącą naszej Kancelarii. Adwokat Joanna Juńczyk-Smok posiada gruntowne wykształcenie i wieloletnią praktykę w prowadzeniu spraw rodzinnych i opiekuńczych i na tej płaszczyźnie może pochwalić się licznymi sukcesami. Zdajemy sobie sprawę w jak trudnej sytuacji życiowej niejednokrotnie znajdują się nasi Klienci i dlatego w tej dziedzinie prawa działamy z wyjątkową empatią i zrozumieniem jednocześnie stawiając sobie za cel wypracowanie najlepszych możliwych rozwiązań a tym samym zdobycie zaufania i satysfakcji naszych Klientów. Nie boimy się nowych wyzwań – wręcz przeciwnie – z przyjemnością podejmiemy się nawet wyjątkowo skomplikowanych spraw.

Zakres

W dziedzinie prawa rodzinnego, zajmujemy się sprawami takimi jak:

  • Rozwód
  • Separacja
  • Ustalenie kontaktów
  • Alimenty
  • Ograniczeni lub pozbawienie praw rodzicielskich
  • Podział majątku byłych małżonków
  • Innymi sprawami rodzinnymi

Dlaczego My?

W Kancelarii Adwokackiej Smok i Partnerzy wiemy, że do każdej sprawy należy podejść indywidualnie. Rozumiemy, że często sprawy są wieloaspektowe i wymagają multidyscyplinarnej wiedzy, zarówno z obszaru różnych dziedzin prawa jak i dziedziny przedmiotowej. Dlatego posiadamy wieloosobowy zespół specjalistów o wzajemnie zazębiających się i uzupełniających kompetencjach.

Naszą mocną stroną jest indywidualne i uczciwe podejście do Klienta. Do każdej sprawy, bez względu na jej przedmiot czy wartość, przykładamy taką samą wagę. Prowadzimy sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych, dążąc do sprawnego i efektywnego rozwiązania problemów Klienta.

Rozpraw

Wygranych spraw

Prawników

Zapraszamy