Joanna Juńczyk Smok

adwokat, właściciel Kancelarii
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Członek Izby Adwokackiej w Katowicach.
 
Specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno spraw karnych jak również spraw o rozwód, separacje czy alimenty - i w tej właśnie materii może pochwalić się licznymi sukcesami i zadowoleniem swoich Klientów.

Praktyczne doświadczenie zawodowe połączone z teorią i dobrą znajomością fachowej literatury oraz orzecznictwa Sądu Najwyższego pozwala jej na szeroki ogląd każdej sprawy i proponowanie rozwiązań optymalnych dla swoich Klientów.
Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim.

Uprawnienia i certyfikaty:
Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Katowicach – Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach, nr wpisu 1000;
Certyfikat językowy: Business English Certificates (BEC)

Maciej Smok

adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Licencjonowany mediator w sprawach gospodarczych.

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz procesach typu M&A. Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywał już od roku 2007 roku w toku studiów prawniczych, praktykując w katowickich kancelariach prawnych, a następnie współpracując jako aplikant z kancelariami prawnymi na terenie Katowic takich jak Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Ogłódek i dr Marzena Czarnecka, Kancelaria Adwokacka Duraj&Reck i Partnerzy, Kancelaria Adwokacka Piotrowscy Sp. Partnerska.

Adwokat Maciej Smok uczestniczył i doradzał w kilkunastu transakcjach sprzedaży podmiotów gospodarczych, przejęcia podmiotów, jak również w procesach pozyskania finansowania dłużnego. Przeprowadzał także wiele procesów związanych z przekształceniem spółek, podziałem oraz połączeniem spółek. Realizował również proces restrukturyzacji w spółce z branży automotive.

Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim.

Monika Dopieralska

radca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno w prowadzeniu spraw procesowych jak i w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim.

Lech Szedel

adwokat
Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W roku 2008 ukończył Podyplomowe Studia Samorządu Terytorialnego na kierunku „Prawo samorządu terytorialnego”.

W 2013 roku ukończył aplikację adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.

Specjalizuje się w prawie spółek, prawie karnym, prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym oraz posiada wieloletnie doświadczenie wprowadzeniu spraw sądowych, a także obsługi prawnej osób prawnych jak i osób fizycznych prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.
© 2018 adwokatkatowice.net.pl All Rights Reserved.